haslo

Jak działamy

Jako Fundacja chcemy pomagać tak, by przyniosło to wymierny skutek, aby konkretną pomoc otrzymywały konkretne osoby oraz by rozpoczęte przez nas projekty związane z promowaniem szeroko pojętej góralszczyzny i zbójnictwa karpackiego mogły istnieć przez lata i rozwijać się samodzielnie przy wsparciu lokalnych wspólnot, a nie stały się tylko jednorazową akcją.

Nasza działalność nie jest nastawiona na osiągnięcie zysku – informacje o postępie prac przy każdym z projektów oraz o tym, co dzieje się z pomocą na ich realizację, będą na bieżąco umieszczane na stronie internetowej Fundacji www.fundacjazbojnickiszlak.pl. W ten sposób mają Państwo pewność, że trafiają one naprawdę tam, gdzie były przeznaczone.

Zapraszamy do współpracy!

Opracowując projekt „Szlak Zbójników Karpackich” skorzystano z blisko 1000 źródeł dotyczących zbójnictwa karpackiego, które znajdują się tutaj. Kliknij!

joomla template 1.6